آموزش اپلود بنر تبلیغاتی
برای اپلود بنر تبلیغاتی اول از همه باید در جستجو گوگل عبارت"اپلود عکس" را سرچ کنید.بعد سرچ سایت های مختلف که می توانید بنر خود را آپلود کنید بالا می آیند.ما در اینجا اپلود بنر را در سایت یو اپلود را یاد می دهیم.
سایت یو اپلود با آدرس https://uupload.ir  را باز می کنیم در صحفه اول با عکس زیر روبه رو می شوید.
اگر دکمه انتخاب فایل را بزنید یه پنجره باز می شود که فایلی که می خواهید آپلود شود را نتخاب کنید و ok را بزنید. بعد می توانید اگر فایل های بیشتری داشتید از دکمه های انتخاب فایل پایین استفاده کنید.در مرحله بعد مدت اپلود را  از منوی کشویی انتخاب می کنیم و دکمه شروع آپلود را میزنیم. فایل آپلود می شود و مثل تصویر زیر آدرس های فایل نمایش داده می شود.
همان طور که مشاهده می کنید 6 لینک به ما می دهد که موارد پر استفاده سه تای اول می باشد.
لینک مستقیم: از این لینک در همه وب سایت ها و وبلاگ ها می توان استفاده کرد. وقتی بنر خود را اپلود کردید میتوانید این لینک را همراه با آدرس سایت تان برای نمایش دهنده تبلیغ خود بفرستید تا تبلیغ شما را نمایش دهد.
لینک شماره 2 و3 در تصویر: کد هایhtml میباشند که میتوانید آنها را کپی کرده و همراه با ادرس سایت تان برای نمایش دهنده تبلغ خود بفرستید. میتوانید از این کد ها در قالب سایت خود استفاده کنید.
اگر تمایل داشتید تبلیغ خود را به ما بسپارید می توانید از این روش تبلیغ خود را آپلود نمایید و لینک بنر را ارسال بفرمایید.
منتشر شده در: ۲۰۲۱/۵/۶،‏ ۱۷:۳۴